• Background

  Believe Türkiye

  Müziğiniz tam kapasiteyle tüm platfomlarda

Lokal Etkinlikler
 • Believe Label & Artist Solutions

  Believe Sanatçı & Plak Şirketi Çözümleri, 15 yılı aşkın süredir dünyanın 50 ülkesinde bağımsız sanatçılara ve plak şirketlerine dağıtım ve dijital pazarlama çözümleri sunuyor. Sanatçı gelişimi uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenen bir içerik dağıtım ve pazarlama platformu sayesinde, Believe Sanatçı & Plak Şirketleri Çözümleri sanatçıların ve plak şirketlerinin; streaming, video ve sosyal medya kanallarında kitle oluşturmasına, etkileşim kurmasına ve bunlardan gelir elde etmesine olanak sağlar.

 • TuneCore

  2005'te kurulan ve Believe tarafından 2015'te satın alınan TuneCore, bağımsız müzisyenlerin, kitle ve kariyer oluşturmaları için üstün teknolojisi ile dağıtım, yayın yönetimi ve promosyon hizmetleri veren bir Kendin Yap ( DIY ) platformudur.TuneCore, 150'den fazla dijital mağazaya ve yayın ortağına müzik dağıtmakta ve kazancının %100'ünü doğrudan sanatçılara ödemektedir.Merkezi Brooklyn New York'da bulunan ve Los Angeles, Nashville, Atlanta ve Austin'de de ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, İtalya, Rusya, Brezilya, Meksika, Nijerya, Güney Afrika, Hindistan, Japonya ve Singapur'da yerel ofisleri vardır.

Believe Türkiye

2012’den beri Believe ekibi, İstanbul merkezli ofisimizden önde gelen plak şirketlerinin ve sanatçıların dağıtımını ve tanıtımını yapmaktadır. Believe'in başlıca dağıtım platformlarıyla olan ilişkisi ve dijital alandaki uzmanlığı sayesinde, hizmetlerimizi yerel satış noktaları veya uluslararası kampanya yönetimi ile sanatçıların gelişimlerinin farklı aşamalarına başarıyla uyarlıyoruz. Believe'in DMC ile yakın zamandaki stratejik ortaklığı, sanatçılara en iyi kategoride hizmetler sunmamızı sağlıyor: ortak yapımdan video ve sosyal medya kitlesi oluşturmaya.

 • + Yerli sanatçılara ve iş ortaklarına en iyi şekilde hizmet vermek için oluşturulan yerel yapı

 • + Ulusal ve uluslararası dinleyici kitlesinden elde edilen gelirleri en üst düzeye çıkarmak için stratejiler uyarlamak

 • + Yerel dağıtımda lider

Ülke Müdürümüz
  Viktoria
  Viktoria Siniavskaia
  President META, East & Southern Europe, Americas
  Necmettin Ovacik
  Necmettin Ovacik
  Head of Sales & Distribution
Itici güçlerimiz

Believe’e, tüm kararlarımızı ve eylemlerimizi yönlendiren ve şirketimizin birlikte çalıştığı sanatçılara ve yapım şirketlerine en iyi şekilde hizmet etmesini sağlayan dört kurucu değer rehberlik eder. İlişkilerimiz; geleceğin müzik endüstrisinde çalışmak isteyenler için en iyi kariyer planlamasını sunan destekleyici bir çalışma ortamı yaratarak, sanatçıların ve plak şirketlerinin bağımsızlığına ve özgürlüğüne değer veren saygı, uzmanlık, adalet ve şeffaflığa dayanmaktadır.

 • Deniz Dagyaran
  Deniz Dagyaran, Support Specialist

  Support ekibinin bir parçası olarak benim için şeffaflık demek, müşteriler ile dürüst ve açık bir diyalog kurmak demek.Şeffaflık çok geniş bir kavram, ancak bana göre şeffaflık müşterileri ürünlerle ilgili teknik detaylara boğmak ya da karmaşık süreçler ile ilgili kafa karışıklığı yaratmak değil.Aksine, sorularıyla ilgili gerçekçi ve dürüst cevaplar vererek talepleri yerine getirmek için kurallar dahilinde yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı iletmek anlamına geliyor.

 • Emre Aksu
  Emre Aksu, Head of Editorial & Marketing Partnerships

  Empati ve sempati ile zenginleştirilmiş saygı günlük operasyonlarımızda değer verdiğimiz bir zorunluluk Çünkü iletişimdeki mükemmellik davranış biçimlerinizin kapasitesiyle sınırlıdır. Ekip olarak saygılı olmanın ne kadar önemli olduğuna dair tam bir algıya sahibiz.

   

 • Gurkan Bulbuloglu
  Gürkan Bülbüloğlu, Video Channel Manager

  Adalet günlük operasyonlarımdaki en önemli unsurdur, müşterilerim için verdiğim her kararda adil olmam gerektiğine inanır ve buna göre davranırım. Müşterilerim arasında küçük ya da büyük olarak ayrım yapmadan her birine aynı önemi verir ve işlerini aynı titizlik ile yaparım.Bu değer ekip çalışmalarımız için de geçerlidir, her ekip üyesinin talebi eşit derecede önemlidir.

 • Yasemin Barlas
  Yasemin Barlas, Label Manager

  Uzmanlık yaptığımız her işin ön koşuludur - müşterilerimizin bize güvenmesi için öncelikle bilgi ve deneyimimize güvenmesi gerekir. Sürekli değişen bir sektörde güncel bilgiye sahip olmak, hızlı ve doğru çözümler üretmek şart, Believe Türkiye ekibi olarak konumuzdaki uzmanlığımızın takdir görmesinden gurur duyuyorum.

Bize Ulaşın